Warroza: Pszczele Pojedynki w Mikroświecie! Szkolenie w Wilamowicach.

2024.04.06 (sob) "Warroza - aktualne problemy" - Dr n. wet. Anna Gajda
Warozza problematyka

Odwiedź nas na Facebooku: facebook.com/bzpbartnik i dołącz do naszej społeczności, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Nie zapomnij też o 👍 , jeśli nasza strona Cię zainteresuje! 📖 😊

🔬🐝 "Warroza 🚀 Pszczele Pojedynki w Mikroświecie!" 📅🎤
Zapraszamy na niecodzienne szkolenie, które odbędzie się w scenerii Miejsko Gminnego Domu Kultury w Wilamowicach. Tym razem nasza uwaga skupi się na niewidzialnym, a jednak niezwykle istotnym świecie pszczół. Dr n. wet. Anna Gajda, wybitny specjalista w dziedzinie chorób owadów użytkowych, poprowadzi nas przez meandry problemów związanych z warrozą.

To nie tylko szkolenie, to prawdziwa podróż do mikroświata, gdzie małe staje się wielkie, a każdy detal ma ogromne znaczenie. Szkolenie to stanowi nieocenioną wartość dla pszczelarzy, którzy borykają się z tym zdradliwym pasożytem na co dzień.

Data Wydarzenia:
06 kwietnia 2024 roku (sob.)

Godzina Wydarzenia:
10:00 - 13:00, choć tematyka jest na tyle obszerna, że dyskusje mogą się przedłużyć.

Tytuł wykładu:
"Warroza - aktualne problemy"

Wykładowca:
Dr n. wet. Anna Gajda, Kierownik Pracowni Chorób Owadów Użytkowych w Instytucie Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Jej praca doktorska koncentrowała się na zakażeniach pszczół, a dorobek naukowy obejmuje liczne publikacje i prelekcje, w tym na temat wpływu zmian klimatu na choroby pszczół.

Miejsce:
Miejsko Gminny Dom Kultury w Wilamowicach, ul. Staszica nr 2

Dodatkowe Informacje:
Wstęp wolny

Współorganizatorzy wydarzenia:
Koło Pszczelarzy w Starej Wsi BZP-Bartnik,
MGOK w Wilamowicach

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pszczelarstwem, ekologią oraz zagadnieniami weterynaryjnymi do uczestnictwa w tym ważnym wydarzeniu. To doskonała okazja do zdobycia cennej wiedzy i nawiązania inspirujących kontaktów!

Odwiedź nas na Facebooku: facebook.com/bzpbartnik i dołącz do naszej społeczności, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Nie zapomnij też o 👍, nasza strona Cię zainteresuje! 📖 😊

Logo Warozza problematyka