Od 01.10.2023r. działa przy BZP "Bartnik" CENTRUM WOLONTARIATU
Centrum Wolontariatu BZP Bartnik

Odwiedź nas na Facebooku: facebook.com/bzpbartnik i dołącz do naszej społeczności, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Nie zapomnij też o 👍, jeśli nasza strona Cię zainteresuje! 📖😊

🕗 Przypominamy godziny otwarcia SKLEPU FIRMOWEGO ŁYSOŃ BIELSKO-BIAŁA, gdzie można złożyć dokumenty w zaklejonej kopercie:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
sobota: 9:00 - 13:00

🐝🌟 Wsparcie dla Prezesów Kół Pszczelarzy! 🌟🐝

Szanowni Prezesi Kół Pszczelarzy zrzeszonych przy BZP "Bartnik" !

W Centrum Wolontariatu BZP "Bartnik" nieustannie pracujemy nad tym, aby dostarczać Wam jeszcze więcej wsparcia i ułatwień w prowadzeniu Waszych Kół Pszczelarzy. Dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami ważnymi informacjami dotyczącymi naszej pomocy przy wypełnianiu formmularzy zamówień w formacie pliku .xls.

📋 Preferowaną formą składania zamówień na LEKI / MATKI / SPRZĘT / LISTY jest plik w formacie .xls (lub odpowiedniki programu Excel), który możecie przesłać na adres mail: [email protected]. Dzięki temu proces zamawiania staje się szybszy i bardziej przejrzysty, co z pewnością ułatwi Wam pracę.

📅 Terminy składania zamówień:

do 25.10.2023r. (środa) - wersja elektroniczna (plik .xls)
do 20.10.2023r. (piątek) - wersja papierowa (koperty zaklejone) złożone w sklepie ŁYSOŃ B-B lub przesłane pocztą na adres BZP Bartnik (decyduje data doręczenia). Pliki w formacie PDF traktowane są jak wersja papierowa.

📌 WAŻNE📌

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub problemy przy wypełnieniu zamówień w formacie .xls, nie wahajcie się skontaktować z Centrum Wolontariatu przy BZP "Bartnik". Jesteśmy tu, aby Wam pomóc!

⚠️ Możecie umówić się na terminy poradnictwa pod nr telefonu kontaktowego: 📞 784 649 056.

Wspólnie możemy stworzyć coś więcej ! 🌼🍯

🖥️🤝 Pomoc skierowana w pierwszej kolejności do osób narażonych na wykluczenie cyfrowe. 🤝🖥️

Logo BZP-Bartnik